Ore Smart per Femij Model P80

2,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
MarkaSmartwatch P80

Ore Smart Smartwatch Model P80 per femije 

 

 • Bluetooth 4.0, Android 4.4+, IOS 8.5+ 
 • Ekran me prekje
 • Monitorini : Hapat, kaloritë, distanca: Gjatë stërvitjes, ai mund të regjistrojë numrin e hapave, kaloritë e djegura, trajektoren e vrapimit dhe distancën deri në destinacion. 
 • Monitorim i rrahjeve të zemrës. 
 • Monitorues i presionit të gjakut
 • Monitoruesi i gjumit: Gjatë gjumit, ai mund të monitorojë kohën dhe cilësinë tuaj të gjumit. 
 • Alarm. 
 • Ora me zile lidhet me telefonin 
 • Parashikimi i motit 
 •  Njoftimi mesazheve dhe telefonatave: Kur telefoni juaj merr një telefonatë ose mesazh, ai do të dridhet për kujtesë.
 • Kundra ujit Waterproof IP67


Brand
All Brands
Color
Gold
EAN
O227013672
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Smartwatch P80
Modeli
P80
Lloji
Ore Smart
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni