Gershere Krasitje me Bateri

K646469
7,000 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
MarkaK646469

Gershere Elektrike

 • Gërshërët elektrike janë të përshtatshme për krasitje pemësh, 
 • Diametri maksimal i krasitjes 22mm.
 • Bateri e inkorporuar me kapacitet 2Ah.
 • Voltazhi i baterisë 7.2V.
 • Peshë e lehtë afërsisht 720gram.
 • Fishë karikimi tip C

Gershere krasitje me bateri

Është shumë i përshtatshëm për të gjitha llojet e kopshteve, parqeve, fermave, pemishteve dhe serrave, mund të prisni rrush, qershi, mollë, etj. Gërshërët e krasitjes me bateri janë të adaptueshme dhe të thjeshta për t'u përdorur nga çdo i rritur në një sërë procese pune. Me këto gërshërë elektrike të degëve, ju mund të krasitni  degët shtesë në oborrin tuaj, lulet dhe bimët.

Brand
All Brands
Color
Blue
EAN
K646469
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
K646469
Modeli
K646469
Lloji
Gershere Krasitje
Materiali
Abs
Tensioni
Bateri te rikarikushme
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni