Hekur Rrobash | Haeger HG-1247

HG-1247
9,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Rrobash 

Hekur rrobash Haeger Model HG-1247 :

Hekur elektrik me avull me presion elektrik, bojler industrial me fuqi të lartë, hekurosje komerciale, gjenerator avulli

BrandHaeger MarkaHaeger

Hekur Rrobash | Haeger HG-1247

Hekur Rrobash elektrik me avull me presion elektrik, i pajisur me depozite vertikale avulli per nje hekurosje profesionale

Hekur per hekurosje me avull

Hekur per hekurosje me avull me mbajtese  Haeger HG-1242 3000 W
Hekuri me avull HG-1242 3000 W do të jetë në gjendje të tërheqë vëmendjen e konsumatorit jo vetëm me dizajnin e tij të ndritshëm elegant, por edhe me performancën e tij të shkëlqyer.

HG-1242 3000W ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë hekurosjen më të lehtë dhe më komode. Me një fuqi prej 3000 w, është në gjendje të japë një shpërthim të fuqishëm avulli si dhe një furnizim të vazhdueshëm me avull. Ky model ka një rezervuar uji që ju lejon të përdorni funksionet e avullit, duke përfshirë avullin vertikal dhe spërkatjen.

I perbere nga nje teknologji e larte e pllakes qeramike e cila ben te mundur qe hekuri mos te ngjise ne asnje lloje siperfaqe.


Hekur per hekurosje

Karakteristikat:

 • Lloji: Hekur Rrobash
 • Lloji: me avull 
 • Materiali: qeramike 
 • Materiali i qëndrimit: plastikë
 • Fuqia: 3000 W 
 • Numri i mënyrave: 3
 • Rrotullimi i kordonit 360 gradë 
 • Avull vertikal 
 • Prodhuesi: Haeger
 • Model:HG-1242Brand
Haeger
Color
Blue
EAN
Hg-1247
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Haeger
Modeli
Hg-1247
Lloji
Hekur Rrobash
Materiali
Qeramike / Plastike
Fuqia
3000w
Tensioni
240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
20*22*32cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni