Hekur per Hekurosje | Lexical LSI-1008

LSI-1008
3,490 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandLexical MarkaLexical

Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008

Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas.

Hekur Rrobash

Hekur rrobash Lexical LSI-1008 :

 • Marka: Lexical
 • Model: LSI-1008
 • Lloji: Hekur Rrobash
 • Materiali: Qeramike
 • Fuqia: 1600w
 • Kapaciteti: 220ml
 • Tensioni: 220v
Brand
Lexical
EAN
LSI-1008
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Lexical
Modeli
LSI-1008
Lloji
Hekur me avull
Materiali
Qeramik,
Kapaciteti
220ml
Fuqia
1600w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni