Hekur me Avull | DSP KD-1004

KD-1004
3,300 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Rrobash

Hekur Rrobash per hekurosje 2000w DSP Model KD-1004

 • Marka: DSP
 • Model:KD-1004
 • Fuqia:2000w
 • Kapaciteti: 1.5L
 • Pllake kristali dhe qeramike
BrandDSP MarkaDsp

Hekur me Avull | DSP KD-1004

Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne.

Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimeve.

Hekuri DSP KD1004 - ka një rregullator avulli. Falë modelit të menduar të pllakës, avulli shpërndahet në mënyrë të barabartë mbi të,

 prandaj, kërkohet më pak lëvizje për të lagur indin.

Avulli prodhohet edhe në një pozicion vertikal, kështu që ju mund të avulloni rrobat tuaja pikërisht në varëse rrobash.


Hekur per Hekurosje

Hekuri me avull hekuros pëlhurat e mëposhtme: pambuk, mëndafsh, saten, shami, dantella, organza, , akrilik, poliestër, etj. Me të mund të hekurosni perdet dhe tyl.

Hekuri i fuqishëm me avull DSP KD-1004 do të kënaqë çdo amvise!

Avulli prodhohet edhe në një pozicion vertikal!

Karakteristika

 • Marka :Dsp
 • Modeli: KD-1004
 • Lloji: Hekur me avull
 • Materiali: Pllake Kristali /Qeramik
 • Kapaciteti: 1.5l
 • Fuqia: 2000w
 • Tensioni: 220vBrand
DSP
Color
Green
EAN
KD-1004
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Dsp
Modeli
KD-1004
Lloji
Hekur me avull
Materiali
Pllake Kristali /Qeramik
Kapaciteti
1.5l
Fuqia
2000w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni