Tigane per Krepa | Haeger SP-5209

RM SP-5209
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandHaeger MarkaHaeger

Tigane per Krepa | Haeger SP-5209

Paisja për pjekjen e krepave pa ngjitje, është një paisje e shkëlqyer për përgatitjen e krepave,pancake dhe shumë ushqimeve të tjera.Sipërfaqja e paisjes është me veshje jo ngjitëse dhe shpërndarja e nxehtësisë është në mënyrë uniforme,kjo bën të mundur pjekjen perfekte të brumit dhe në një kohë të shkurtër.Gjithashtu e vecanta e kësaj paisje jan përmasat dhe pasha,ju mund ta merrni shumë thjeshtë me vete në shtëpi pushimi.

Karakteristikat:

 • Marka:Haeger
 • Modeli:SP-5209
 • Prodhues krepash me gurë Mainfan
 • Fuqia:2400 W
 • Me dorezë të varur
 • Pjatë gatimi jo ngjitëse për pastrim të lehtë
 • Diametri i pjatës: 20 cm
 • Përmasat:42 x20 x5cm
Brand
Craftenwood
EAN
SF-5209
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Haeger
Modeli
SF-5209
Lloji
Tigane Krepash
Tensioni
220-240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
42 x20 x5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni