Tigan per Gatim| Sonifer SF-1108 24cm

RM SF-1108
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSonifer MarkaSonifer

Tigan per Gatim | Sonifer SF-1108 24cm

Tigan për gatim me dorezë druri dhe kapak qelqi në mënyrë që të kontrolloni edhe gatimin tuaj

 Karakteristika :

 • Marka: Sonifer
 • Modeli: SF-1108-24cm
 • Përmasat: 24 cm
 • Thellësia: 5.5 cm
 • Kapaciteti: 2L
 • Materialet: Alumini
 • Doreza: Dru
Brand
Craftenwood
EAN
Sf-1108
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sonifer
Modeli
Sf-1108
Lloji
Tigan per gatim
Materiali
Alumin+Qeramike
Kapaciteti
2L
Permasat
Permasat (W x H x D)
24cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni