Mbajtese Thikash Plastike

SC-2
900 L
590 L
Ju kurseni: 310 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Mbajtese Thikash Plastike :

1- Perdorimi : Mund të mbaje deri në 9 thika me madhesi deri ne  23cm në madhësi dhe 8cm në lartësi.

2- Dizajni :  Dizajni unik me dy hapsira , thikat e vogla vendosen në shtresën e sipërme, dhe thikat e medha  vendosen në shtresën e poshtme, duke kursyer plotësisht shumë hapësirë. Dizajni kundër rrëshqitjes në bazë mund të parandalojë në mënyrë efektive  lëvizjen e kutisë.

3- Pastrimi : Shume e lehte ne pastrim: Thjesht shpëlajeni me ujë.

4 -Mbrojta e klientit:  Nëse keni ndonjë problem cilësor brenda 15  diteve pas blerjes së produktit, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do      të përpiqemi të zgjidhim çdo problem të produktit.

 

Karakteristikat:

1- Materiali PP i klasës ushqimore, i kaluar standardi FDA/LFGB, i sigurt dhe i shëndetshëm

 

 2- Dizajn perfekt me dy shtresa për të maksimizuar kursimin e hapësirës së ruajtjes dhe organizimit e thikave.

  

 3- E lehtë për t'u pastruar, baza vjen me dizajn që nuk rrëshqet, i cili mund të parandalojë në mënyrë efektive lëvizjen e kutisë .

 

 

Përshkrim:

Materiali: PP

Specifikimi: rreth 40*14*7.5cm/15.75*5.51*2.95 inç

Pesha: rreth 440 g

Emri i produktit: Mbajtese Thikash Plastike

Foto Orgjinale te Produktit :

Mbajtese Thikash Plastike


Brand
Compact 2
Color
White
Size
Medium
EAN
B0721TPPZY
Permasat
Permasat (W x H x D)
40*14*7.5cm
Pesha
450gr
Find similar
5 out of 5
Vlerësime: 1
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Anonim
Komento
Shume praktike dhe e mire per cmimin qe ka
Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni