Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tenxhere Elektrike Multifunksionale 1.2L | Sonifer SF-1503 Tenxherja e gatimit elektrike është shumë e thjesht në përdorim.Në një kohë fare te shkurtër ju përfitoni të gjitha recetat tuaja te preferuara. Karakteristika : Burimi i energjisë:Elektrike Forma:Rrumbullakët...
BrandSonifer KushtetE re
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tigan per Gatim | Sonifer SF-1108 24cm Tigan për gatim me dorezë druri dhe kapak qelqi në mënyrë që të kontrolloni edhe gatimin tuaj  Karakteristika : Marka: Sonifer Modeli: SF-1108-24cm Përmasat: 24 cm Thellësia: 5.5 cm Kapaciteti: 2L Materialet:...
BrandSonifer KushtetI Ri
Filtro Produktet
Brand (1)
Cmimi

L  –  L

  • ‎L0
  • ‎L0
Shitesi
Transport Falas