Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tigane per Krepa | Haeger SP-5209 Paisja për pjekjen e krepave pa ngjitje, është një paisje e shkëlqyer për përgatitjen e krepave,pancake dhe shumë ushqimeve të tjera.Sipërfaqja e paisjes është me veshje jo ngjitëse dhe shpërndarja e nxehtësisë është në mënyrë uniforme,kjo bën të mundur...
BrandHaeger KushtetE re
Filtro Produktet
Brand (1)
Cmimi

L  –  L

  • ‎L0
  • ‎L0
Shitesi
Transport Falas