Zjerese Vezesh Elektrike | Egg poacher

EP-001
990 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaHen Egg Poacher

Zjerese Vezesh Elektrike ne Form Pule

Dëshironi një pajisje kuzhine e cila mund të përdoret për të gatuar vezët tuaja të preferuara në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë? Zjerese vezesh me avull ne  formë pule është një zgjedhje e mirë. Prodhuar nga materiali PP me cilësi të lartë dhe çelik inox, shumë i sigurt dhe i qëndrueshëm. Shumëfunksionale, mbështet avullimin dhe ngrohjen e ushqimit. Shumë i lehtë dhe i lëvizshëm, shumë i lehtë për t'u bartur kur udhëtoni ose bëni kampe.

Karakteristika

- Ngjyra: e verdhë.
- Materiali: PP dhe çelik inox.
- Përmasat: Rreth 16 x 15 x 15 cm.
- Prodhuar nga materiali PP me cilësi të lartë dhe inox, shumë i sigurt dhe i qëndrueshëm.
- Multifunksional, mbështet avullimin dhe ngrohjen e ushqimit.
- Shumë i lehtë dhe i lëvizshëm, shumë i lehtë për t'u bartur kur udhëtoni ose bëni kampe.
- E përkryer për punonjës zyre, studentë, përdorim të jashtëm, shumë e lehtë për t'u pastruar.
- Thjesht shtoni ujin në raftin e vezëve me gotën matëse të dhënë dhe vendoseni ne prize. Në vetëm pak minuta mund të gatuani vezët e ziera . Kjo e bën atë një pajisje të gjithanshme të përshtatshme kuzhine që është një ndihmë e madhe për ushqimin tuaj të shëndetshëm.


Brand
All Brands
EAN
HEn-0102
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Hen Egg Poacher
Modeli
HEn-0102
Lloji
Zjerese Vezhesh Elektrike
Materiali
PPC
Kapaciteti
7 kokrra
Fuqia
3500w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni