Zierese Vezesh Elektrike | 7 Egg Poacher

EP-7001
900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaEgg Poacher

Zjerese Vezesh Elektrike | 7 Kokrra | Egg Poacher

Është koha për të bërë vaktin tuaj të mëngjesit të ëndrrave, për çdo vakt. Bëni vezë të përkryer me gëzof çdo herë që dëshironi. Tenxherja elektrike e vezëve gatuan më shumë vezë më shpejt dhe me efikasitet sesa uji i vluar

Nuk ka nevojë të prisni që vezët të ftohen për t'i lëvizur pas gatimit. Me mjetin e ngritjes së tabakave, mund të hani mëngjesin tuaj me vezë të nxehta, të sapoziera. Lëvizja e vezëve të nxehta nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë.

Zjeres Vezesh

I zien vezët në avullin e krijuar nga ngrohësi që ndodhet në tenxhere. Mbulesa e sipërme e pastër kristal ju lejon të kontrolloni nëse vezët janë gatuar apo jo, pa e hapur kapakun. Ky kazan me vezë mund të gatuajë deri në 7 vezë njëkohësisht. Mund të përdoret edhe si avull

Mund ta përdorni tenxheren për të zier perimet  për një vakt të shëndetshëm. Mund të përdoret gjithashtu për të gatuar dhe pjata të tjera të tilla sipas dëshirës tuaj.

Mund ta perdorni dhe per te skuqur vezet :
Gatimi nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!
Vendoseni tenxheren e vezëve në një sipërfaqe të pastër dhe të thatë
Hiqni kapakun dhe tepsin e gatimit
Mbushni kupën matëse në vijën e treguesit të omëletës/pjekjes me ujë të ftohtë. Derdhni ujë të ftohtë në pjatën e ngrohjes
Përdorni gjalpë ose përdorni spërkatës që nuk ngjit në tabaka për gjueti pa leje

Brand
All Brands
EAN
egg -0101
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Egg Poacher
Modeli
egg -0101
Lloji
Zjerese Vezhesh Elektrike
Materiali
Plastike ABS
Kapaciteti
7 kokrra
Fuqia
300w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni