Zgare Elektrike Pa Tym | Virtually No Smoke

VnS-001
3,900 L
3,400 L
Ju kurseni: 500 L
Në gjëndje
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Zgare Elektrike 

Zgare Elektrike Virtually No Smokeless

BrandAll Brands MarkaVirtually No Smokeless

Zgare Elektrike per Barbekju  : 

Zgare Elektrike qe mundeson te gatuani shendetshem dhe pa bere tym brenda ambienteve te shtepise tuaj.

Zgare Elektrike per perdorim te brendshem :

Shijoni ushqimet tuaja të preferuara të pjekura në zgare në çdo kohë që dëshironi me zgaren Virtually No Smoke  brenda shtëpisë – mendoni biftek të pjekur në zgare, proshutë, peshk,  bërxolla derri, burger, pulë dhe më shumë në përsosmëri, gjatë gjithë vitit – thjesht vendosni ne zgare ushqimin  e preferuar dhe  rregulloni temperaturen .

Zgare Elektrike Multifunksionale

Zgare elektrike multifunksionale qe mund te perdoret per te gjitha llojet e ushqimeve te pjekura si mishi,peshku,permimet .

Tenkologjia Pa Tym :

Kjo zgare e brendshme pa tym ka një ene pikimi të dizajnuar me kujdes, e cila ftoh shpejt të gjitha yndyrat dhe redukton pothuajse të gjithë tymin e nxehtë, duke ju lejuar të piqni të gjithë ushqimin në zgare brenda pa erë tymi që ndot apartamentin ose shtëpinë tuaj.

Ngrohja :

Elementi ngrohës shpërndahet në të gjithë sipërfaqen për të siguruar që çdo zonë e skarës të nxehet në mënyrë të barabartë.

Kontrolli i Temperatures :

Celës i rregullueshëm i temperaturës që ruan nxehtësinë e përsosur në të gjithë sipërfaqen për pjekje perfekte .

Jo Ngjitese :

Sipërfaqja e gatimit jongjitëse është e veshur 3 herë, e përforcuar me qeramikë dhe titan për të dhënë çlirimin përfundimtar të ushqimit. Nuk ka nevojë për vaj ose gjalpë, e bën ushqimin më të shëndetshëm dhe siguron pastrim pa probleme.

Perbere nga Metal i sigurt :

Veshja e sipërfaqes është mjaft e qëndrueshme për t'i bërë ballë shpatullave metalike, lugëve, dhe të tjera, ndërsa pjesa e jashtme e aluminit është e dendur, jo poroze dhe shumë rezistente ndaj konsumit për performancë afatgjatë.

Pastrim i thjeshte :

Kaloni më pak kohë me pastrimin! Pasi të ketë përfunduar gatimi dhe përgatitja, vendoseni pjatën e skarës në pjatalarëse për pastrim të shpejtë dhe të lehtë

Zgare me Korent

Zgare me korent shume praktike per te gjitha gatimet ne ambiente te brendshme dhe per gatime teper te shendetshme


Zgare Elektrike

Brand
All Brands
Size
Medium
EAN
979-8574659199
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Virtually No Smokeless
Modeli
Zgare Elektrike " Electric Smokelees"
Lloji
Zgare Elektrike
Materiali
Qeramik, Titanium
Fuqia
1000w
Tensioni
220v
Permasat
Permasat (W x H x D)
60x35x20
Pesha
1.5kg
Find similar
5 out of 5
Vlerësime: 1
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Anonim
Komento
kam blere kete zgar eshte shum e mir jam shumë e kenaqur
Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni