Vater Gatimi Elektrike BOMA | Bm-105

Bm-105
1,500 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

 Vater Gatimi BOMA |VA-105

Vatër gatimi me një pllakë shumë e thjeshtë në përdorim.Avantazhi kryesor që e bën këtë produkt të vacant është fakti që është praktik për ta lëvizur,mund ta merrni me vete në shtëpi pushimi,mund ta nxirrni dhe të gatuani në oborr për të bërë Babreque.Mund ta nxirrni në ballkon për të gatuar në mënyrë që të shmangni aromat e pakëndshme të ushqimeve të tilla si peshku apo edhe ushqime të tjera.

Pllake gatimi me nje vater | Mini Electric hot plate BOMA

Karakteristika:


 • Marka: BOMA
 • Lloji: Vater Gatimi
 • Kontroll i rregullueshem i termostatit
 • Madhesia e pllakes prej gize: ø15.5 cm
 • Fuqia e pllakes: 1000w
 • Materiali: celiku
 • Sipërfaqja e gatimit: 19 cmBrand
BOMA
EAN
YQ-105
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni