Tostier Thekese Buke | Conti CG-911

CG-911
4,490 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaConti

Tostier Thekese Buke | Conti CG-911

Tostier shume cilesor i markes Conti model CG-911 me fuqi prej 2000w. Ky produkt gjen perdorime te gjera ne kuzhine sepse pervec madhesise dhe fuqise qe e karakterizon por eshte e perber dhe nga siperfaqe jo ngjitese e cila pastrohet lehte.

Thekese Buke 

Jo vetem thekese buke por me Tostierin Conti ju mund ta perdorni ate edhe si zgare elektrike per te pjekur ushqimet e tuaja te preferuara fale hapjes se tij prej 180 grade.

Karakteristika të përgjithshme

 •  2000 W
 • Mundësia për të bërë 6 bukë të thekur
 • Ngrohja e trupit të sipërm që mund të hapet 180°
 • Zgare me dy anë
 • Pllaka ngrohëse që pastrohen lehtë, jo ngjitëse
 • Pjesa e sipërme e trupit që mund të rregullohet sipas trashësisë së ushqimit
 • Termostat dhe llambë paralajmëruese
 • Siperfaqe jo ngjiteseBrand
All Brands
EAN
CG-911
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Conti
Modeli
CG-911
Lloji
Tostier Multifunksional
Materiali
Metal/Teflon
Fuqia
2000w
Tensioni
240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni