Tostier per sanduich | Sokany KJ-102

KJ-102
1,990 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Tostier per sanduich | Sokany KJ-102

Kjo thekese eshte menyra me e mire dhe e thjeshte per te bere sanduic ose nje tost ne kushte shtepie.. Sipërfaqja e pllakës jo ngjitëse e lëvizshme pastrohet lehtë. Treguesi i dritave të ndezjes dhe parangrohjes ju njofton kur energjia është e ndezur dhe është gati për gatim. 

Karakteristika:

 • Shume i lehte ne perdorim
 • Ngrohje e menjehershme
 • Materiale te nje cilesie te larte
 • Mund të përdoret për të bërë shumë ushqime të shijshme.
 • Dizajn praktik
 • Pllaka ngrohese jo ngjitese
 • Kontroll automatik të temperaturës, 
 • Ngrohje të dyanshme, kursim kohe dhe energji elektrike, 
 • Mund të piqet për 2 deri në 3 minuta.

Specifikimet

 • Madhësia e trupit: 23*23*9cm
 • Madhësia e pllakave: 23.5*13cm
 • Tensioni i hyrjes: 220V-240V
 • Fuqia:750w
 • Materiali: shtresë jo ngjitëse + material me temperaturë të lartë
 • Llojet e disponueshme: sanduiçe, tost etj
Brand
Sokany
Color
Black
Size
Medium
EAN
KJ-102
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
KJ-102
Lloji
Tostier per sanduich
Materiali
Plastike ABS +
Fuqia
750w
Tensioni
240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni