Tostier 2 Slicer Sokany | HJT-002

HJT-002
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Tostier 2 Slicer Sokany | HJTT-002

Tostiere per te thekur buke me 2 fleta Sokany model HJT-002

Veçori:
1. Material i shkëlqyer. Përdorimi i veshjes plastike   PC me cilësi të lartë,  prej çeliku inox, i qëndrueshëm, i fortë, mbrojtje mjedisore, nuk do të shkaktojë dëm për trupin e njeriut
2. 2 copa . Kursen kohë dhe përpjekje për të thekur dy copa bukë në të njëjtën kohë
3. Funksione të ndryshme. Mund të thekni buken ose mund ta ngroni ate ne 6 fortesi te ndryshme. 

Thekese buke me 2 flete

1 X Tostier
1 X Manuali i Përdoruesit


Karakteristika 

 • Marka: Sokany
 • Model: HJT-002
 • Lloji: Tostier per te thekur buke 2 Slices
 • Fuqia: 700W
 • Tensioni: 220 volt

Funksioni: Thekes,Ngrohes

Brand
Sokany
Color
White
Size
Medium
EAN
HJT-002
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
HJT-002
Lloji
Tostier me 2 Flete
Materiali
Plastike PC
Kapaciteti
2 flete
Fuqia
700w
Tensioni
240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni