Thekese Buke ( 2 Slide Tost ) Haeger HG-263

HG-263
1,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Thekese Buke ( 2 Slide Tost ) Haeger HG-263

Thekese buke me 2 fleta,me 6 nivele te pjekjes e lehte dhe praktike ne perdorim.

Tostier Haeger Model HG-263

 • Materiali: Trupi çeliku, ABS
 • Ngjyra: Në të zezë
 • Fuqia : 650 W
 • Thellësia e tiganit: 7 cm
 • Specifikimi: Standard evropian
 • Tensioni nominal: 220-240 V
 • Materiali i panelit: panel qeramike mikrokristaline
 • Mënyra e kontrollit: Mekanike
 • Mënyra e funksionimit: ngrohje elektrike
 • Madhësia e produktit është 20x16cm
 • Pesha: 0.8 kg


  Çfarë ka në kuti:

  1 x Toster Heager
  1 x Manuali i përdorimit

  Lloji i produktit: Toster

  EAN
  Hg-263

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni