Pajisje Krepash Helmut | HM-517

HM-517
3,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaHelmut

Pajisje Krepash Helmut | HM-517

Pajisje krepash elektrike Helmut 30cm me termostat për përdorim në shtëpi 1000W E zezë (HM-517) - 

Mund të përgatisni shpejt dhe lehtë,krepa petullat, petullat, omëletat,  dhe shumë mëngjese të tjera të preferuara.

Berese Krepash Helmut

Ky beres multifunksional i krepave mund të përdoret edhe si tigan, kështu që mund ta përdorni ne cdo vakt. Mëngjesi, paradreka, dreka apo darka do të jenë më të lehta dhe më argëtuese se kurrë!

Karakteristikat:

 • Marka: Helmut
 • Modeli: HM-517
 • Fuqia: 1000 W
 • Rregullatori i temperaturës
 • Treguesit e ngrohjes dhe funksionimit
 • Veshje jo ngjitëse
 • Baza për pastrim të lehtë
 • Tensioni: 220-240 V, 50/60 Hz

Pajisje per Krepa :

Bli online ne ShikoCmimin.al pajisje per krepa te markes Helmut ,transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Pajisje per Krepa by ShikoCmimin.al

Brand
All Brands
Color
Black
Size
Medium
EAN
HM-517
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Helmut
Modeli
HM-517
Lloji
Pajisje Krepash
Materiali
Qeramik, Titanium
Fuqia
1000w
Tensioni
220v
Permasat
Permasat (W x H x D)
31x32x7.5cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni