Tenxhere Elektrike Multicooker | Silver Crest

SC-802
7,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaSilver Crest

Tenxhere Elektrike Multicooker | Silver Crest

Gjithcka qe ju duhet per nje vakt te shendetshem.Tenxhere elektrike Multicooker Silver Crest 

Karakteristika

 • Marka:Silver Crest
 • Modeli:SC-802
 • Rregullimi automatik i presionit
 • Trup prej inoksi
 • Ruan presionin dhe temperaturen
 • Ekrani  LCD
 • Menu me shumë funksione
 • Tensioni: 220-240V 50/60Hz
 • Kapaciteti: 6litra
 • Fuqia: 1000 W

Tenxhere Elektrike me Presion

Tenxhere elektrike me presion per gatime te shendetshme.

Funksionet

Funksionet : Oriz / Supë / Fasule / Peshk / Pulë / Mish / .
Materiali: Plastike PP 4. Enë e brendshme: Hekur
Pllakë ngrohëse: alumini me veshje Teflon brenda
Enë e jashtme: Veshje e çeliku me trashësi 1,0 mm
Aksesorët: Lugë orizi/Matese uji/

Brand
All Brands
EAN
SC-802
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Silver Crest
Modeli
SC-802
Lloji
Tenxhere Multicooker
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
6 litra
Fuqia
1000w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni