Tenxhere Elektrike Multicooker SINBO  Gjithcka qe ju duhet per nje vakt te shendetshem.Tenxhere elektrike Multicooker Sinbo model Sco-5008 Karakteristika : Marka:Sinbo Modeli:SCO-5008 Rregullimi automatik i presionit Trup prej inoksi Ruan presionin dhe temperaturen...
BrandSinbo KushtetE re
Filtro Produktet
Brand (1)
Cmimi

L  –  L

  • ‎L5900
  • ‎L5900
Shitesi
Transport Falas