Shtrydhese Frutash 400w | Sonifer SF-5522

RM SF-5522
6,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSonifer MarkaSonifer

Shtrydhese Frutash 400w | Sonifer SF-5522

Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar.

Shtrydhese Frutash me Korent

 • Marka:Sonifer
 • Lloji i modelit:SF-5522
 • Niveli i shpejtësisë:2
 • Grykë e madhe ushqimore 70 mm e përshtatshme për fruta dhe perime të plota
 • Kapaciteti i enës së tulit: 1L
 • Kapaciteti i enës së lëngut:600ml
 • Tehe prej çeliku inox & filtër çeliku inox
 • Pjesë të cmontueshme për pastrim të lehtë
 • Fuqia: 400W

Brand
Craftenwood
EAN
SF-5522
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Sonifer
Modeli
SF-5522
Lloji
Shtrydhese Elektrike
Fuqia
400w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni