Shtrydhese Agrumesh Zilan | ZIN-7801

ZIN-7801
2,000 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhese Agrumesh Elektrike Zilan | ZIN-7801

Karakteristika

 • Marka: Zilan
 • Model: ZLn-7801
 • Funksioni automatik i ndezjes/fikjes
 • Kapaciteti 1.0 lt
 • Rrotullim automatik në drejtim të akrepave të orës dhe kundër akrepave të orës
 • Përfshin mbulesën mbrojtëse të pluhurit
 • Sitë e rregullueshme e tulit
 • Kapak transparent
 • Fuqia: 40 Watt


  Brand
  All Brands
  EAN
  ZLN-7801
  Find similar

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni