Shtrydhese Agrumesh Elektrike

RM SF-5523
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSonifer MarkaSonifer

Shtrydhese Agrumesh Elektrike | Sonifer Sf-5523

Shtrydhëse agrumesh elektrike shumë efikase në përfitimin e lëngjeve te shpejta të agrumeve.

Shtrydhese Agrumesh me Korent

 • Marka:Sonifer
 • Lloji i modelit:SF-5523
 • Fuqia:300W
 • Materiel i bazës shtrydhëse :inoks
 • Material i kokave shtrydhëse:plastik
 • Material i dorezës:alumin
 • Materiali i filtrit:inoks
 • Përmasat:16.5 x 23 x 27cm dhe gjatësia e kabëllit 100cm
 • I lehtë në pastrim dhe përdorim
Brand
Craftenwood
EAN
Sf-5523
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Sonifer
Modeli
Sf-5523
Lloji
Shtrydhese Agrumesh Elektrike
Materiali
Inox
Fuqia
300w
Tensioni
220-240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
16.5 x 23 x 27cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni