Shtrydhese Agrumesh Elektrike | Sokany

SK-001
1,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Shtrydhese Elektrike Agrumesh | Sokany  


- Shtrydhese elektrike per agrume .
- Pastrim i lehtë: Të gjitha pjesët e lëvizshme .
- Shenje  matje për përdorim të saktë në receta dhe pije të përziera.
- Kapaciteti : 700ml 

Karakteristika:

 • -Materiali: plastikë ABS
 • - Ngjyra: jeshile
 • - Kapaciteti: 700ml
 • - Konsumi i energjisë: 40 W
 • - Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
 • - Frekuenca: 50/60Hz


Brand
Sokany
Color
White
Size
Medium
EAN
JE-601d
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
JE-601d
Lloji
Shtrydhese Elektrike Agrumesh
Materiali
Plastike ABS
Kapaciteti
700ml
Fuqia
40w
Tensioni
220v
Permasat
Permasat (W x H x D)
20x12x12.5
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni