Mixer Dore | Sokany ( LH-956 )

LH-956
1,990 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Mikser Dore Sokany LH-956

Mikser dore teper praktik dhe i pershtatshem per te gjitha llojet e gatimeve.

Marka: Sokany
Lloji: Mikser Dore elektrike
Karakteristikat kryesore: çelësi me 5 shpejtësi dhe funksioni turbo,  
Fuqia maksimale: 500 Watt
Numri i Shpejtësive: 5 shpejtësi me funksion turbo
Shtojcat e përfshira: 2 rrahëse, 2 grepa
Materiali i grepave: çelik inox
Ngjyra: E bardhë
Numri i modelit: LH-956

Rrahese vezesh Elektrike 

Perdoret ne te gjitha llojet e gatimeve si per embelsira dhe per gatime te kripura

Mikser Dore ne Shitje kudo ne Shqiperi !

ShikoCmimin ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Mundesi pagese ne dorezim.

EAN
LH-956

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni