Mikser Dore Sokany | SM-5020R-4

SM-5020R-4
3,000 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore  Sokany | SM-5020R-4

Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 4 nivele shpejtësie na ndihmon për një përzierje perfekte te masave te përgatitura duke eleminuar pranin e kokërrizave.

Karakteristika te pergjithshme :

 • Marka: SOKANY
 • Lloji : Mikser Dore
 • Modeli: SM-5020R-4
 • Fuqia e vlerësuar: 300 W
 • Tensioni nominal: 220-240V 50/60Hz
 • Materiali: plastikë inxhinierike e kategorisë ushqimore + shufër çeliku inoxi

Rrahese Vezesh Elektrike

Mikseri gjen perdorim te gjere ne kuzhinen tuaj ,mund te perdoret per embelsira po ashtu edhe per ushqime te kripura

Mikser Dore ne Shitje kudo ne Shqiperi !

ShikoCmimin ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Mundesi pagese ne dorezim.


Brand
Sokany
EAN
SM-5020R-4
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni