Mikser Dore Sokany | CX-6629-2

CX-6629-2
2,300 L
Në gjëndje
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore Sokany | CX-6629-2

Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 5 nivele shpejtësie na ndihmon për një përzierje perfekte te masave te përgatitura duke eleminuar pranin e kokërrizave.

 

Karakteristikat kryesore

 • Marka:Sokany
 • Emri i modelit: CX-6629-2
 • Përzierëse dore e llojit të përgatitjes së ushqimit
 • Materiali i tasit: çeliku inox
 • Nivelet e shpejtësisë: 5
 • Fuqia: 300 Watt
 •  5 shpejtësi + funksion turbo
 •  Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar


Mikser Dore ne Shitje kudo ne Shqiperi !

ShikoCmimin ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Mundesi pagese ne dorezim.
Brand
Sokany
EAN
Cx-6629-2
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni