Zjerese Vezesh Elektrike Lexical | LEB-1301

LEB-1301
1,700 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
MarkaLexical

Zjerese Vezesh Elektrike Lexical | LEB-1301

Zierse vezësh Lexical,paisja që shërben për zierjen e vezëve është shumë e thjesht dhe efikase në përdorim.Kapaciteti i saj është për 7 kokrra vezë.Fakti që paisja është e ndërtuar në mënyrë të tillë me vënde të posaçme për vezët bën të mundur shmangien e perplasjes së kokrrave gjatë zierjes.

Karakteristika

 • Marka: Lexical
 • Modeli: LEB-1301
 • Lloji: Zjerese Vezesh Elektrike
 • Kapaciteti:7 kokrra vezë
 • Tensioni: 220v

EAN
LEB--1301
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Lexical
Modeli
LEB-1301
Lloji
Zjerese Vezhesh Elektrike
Kapaciteti
7 kokrra
Fuqia
350w
Tensioni
220v

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni