Xhezve Elektrike | Marado Ma-1622

Ma-1622
1,500 L
Në gjëndje
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Xhezve Elektrike 

Xhezve Elektrike Marado MA-1622

Xhezve elektrike shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e xhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme në të gjithë sipërfaqen e saj dhe kjo bën që kafja të jet kremoze dhe shumë e shijshme.

Xhezve Elektrike per Kafe Turke

Ideale per te apasionuarit pas kafese turke !

 Karakteristikat e Xhezves Elektrike

 • Lloji:Xhezve Elektrike
 • Materiali:Çelik inox
 • Veçori:Baza rrotulluese 360 gradë, kontrolli i temperaturës, mbrojtje nga vlimi i tharjes
 • Mbyllja automatike:po
 • Kapaciteti: 0.6L
 • Fuqia:600w
 • Tensioni:220v
 • Numri i modelit:MA-1622
 • Emri i markës:MARADO

Xhezve elektrike ne shitje kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Brand
All Brands
EAN
MA-1622
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni