Xhezve Elektrike Sinbo | SMC-2928

6291441EC913A
1,300 L
Në gjëndje
White
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Xhezve Elektrike Sinbo | SMC-2928

Xhezve elektrike shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë sipërfaqen e saj dhe kjo bën që kafja të jet kremoze dhe shumë e shijshme.

 Karakteristika

 • Ideale për kafe turke
 • Sistemi i mbrojtjes së dyfishtë nga mbinxehja
 • Kapaciteti i rezervuarit: 0,4 lt / pothuajse për 5 kafe
 • Gatim i sigurt dhe i lehtë për t'u pastruar
 • Përmasat e produktit :20 x 13 x 4,9 cm
 • Pesha e produktit: 0,51 kg
 • Numri i modelit: SCM 2928
 • Marka :Sinbo
 • Fuqia: 1000 vat

Xhezve Elektrike ne shitje kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi

Brand
Sinbo
Color
White
EAN
Smc-2928
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni