Xhezve Elektrike Marado | MA-1626

MA-1626
1,500 L
Në gjëndje
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Xhezve Elektrike Marado | MA-1626

Xhezve elektrike Marado shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme në të gjithë sipërfaqen e saj dhe kjo bën që kafja të jet kremoze dhe shumë e shijshme.

Karakteristikat

 • Marka: Marado
 • Modeli: MA-1626
 • Lloji: Xhezve elektrike
 • Kapaciteti: 500ml
 • Fuqia: 600 W
 • Element ngrohës i fshehur prej çeliku inox
 • Treguesi i dritës së kuqe
 • Dorezë e materialit rezistent ndaj nxehtësisë
 • Një çelës kyç
 • Lehtë për t'u përdorur, e lehtë për t'u pastruar

Xhezve elektrike ne Shitje kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi

Brand
All Brands
EAN
Ma-1626
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni