Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002

BS-002
3,000 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandBOSCH MarkaBosch

Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002

Grirese universale e markes Bosch model Bs-002.Perdoret gjeresisht ne kuzhine per grirjen dhe bluarjen e mishit ,perimeve .

Motorri i fuqishem dhe elikat prerese e bejn shume te domosdoshme per gatimin.Grisja eshte e cmontueshme cka e ben shume praktike ne pastrim.Mund te lahet lehtesisht edhe ne pjatalarese

Grirese Perimesh Bosch

Perdoret lehtesisht per grirjen e perimeve .

Grirese Mishi Bosch

Motorri i fuqishem prej 450w dhe tehet e saj preres prej celiku special inox ja mundesojn te copetoj me lehtesi mishin .

Karakteristika te tjera :

 • Marka : Bosch
 • Modeli : Bs-002
 • Fuqia : 450w
 • Kapaciteti : 2Litra
 • Perberja : Ene prej Qelqi,Prerese celik special inox


Grirese Mishi universale ne shitje kudo ne Shqiperi 

ShikoCmimin ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.Brand
BOSCH
EAN
Bs-002
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Bosch
Modeli
Bs-002
Lloji
Grirese Mishi Multifunksionale
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
2L
Fuqia
450w
Tensioni
240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni