Grirese perimesh | Sokany SK-7006

SK-7006
1,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Grirese Perimesh | Sokany SK-7006

Makina ka një dizajn të ri, kompakt dhe në modë që e bën të lehtë për përdoruesit udhëtimin dhe pastrimin. Në të njëjtën kohë, makina është e pajisur me 2 tehe bluarjeje të njëkohshme me kapacitet 300 W që mund të grije frutat perimeit dhe mishin, madje edhe të bluajnë shumë mirë arrat dhe akullin e bluar. Makina ka gjithashtu një dizajn të thjeshtë, thjesht shtypni kapakun për të bluar, i sigurt dhe i përshtatshëm. Do të keni një gotë smoothie frutash me akull të freskët në ditët e nxehta të verës. Makina dizajnon shumë funksione në një produkt, ju mund të zëvendësoni shumë pajisje në shtëpinë tuaj si blender, mulli mishi, mulli drithi, mulli akulli

Karakteristika :

 • Fruta , mish, perime etj
 •  E lehtë për t'u përdorur
 • E qëndrueshme
 • Mulli për smoothie
 • E lehtë për t'u pastruar
 • 2 tehe çeliku.
 • shpejtësia e motorit 800 r / 1 min
 • me bazë kundër rrëshqitjes
 • Kapaciteti: 2 Litra
 • me 2 shtresa inox
 • Fuqia 300 vat
Brand
Sokany
EAN
SK-700-6
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
SK-700-6
Lloji
Grirese
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
2L
Fuqia
300w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni