Grirese Mishi - Sokany 3200BT

SK-088
7,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandSokany MarkaSokany

Grirese Mishi - Sokany 3200BT

Grirese mishi Sokany me fuqi 3200w model SK-088

- Makina e mishit me performancë të lartë është për përdorim profesional, mund të përdoret në kuzhina të mëdha, kasaperi ose në sektorin e kateringut.
- Bërë nga çelik inox, për përjetësinë dhe do të përpunojë mishin tuaj shpejt dhe me besueshmëri.
- Mulli i mishit është projektuar për përdorim afatgjatë në aplikime me performancë të lartë.
- Mirëmbajtje e lehtë dhe shkathtësi që kursen kohë

Specifikimet:


 • Marka: Sokany
 • Modeli: SK-088
 • Priza: Priza e BE-së
 • Ngjyra: E bardhë
 • Materiali: Çelik inox+ABS
 • Fuqia r: 3200 W
 • Tensioni: 220 V
 • Funksioni: Qofte, Salcice, Mulli mishi
 • Madhësia: Përafërsisht. 360x180x315mm/ 14,17x7,09x12,40


Paketa e përfshirë:

1 x Mulli elektrik i mishit
3 x Pllaka Prerëse
1 x Shtojcë sallami
1 x shtytës ushqimi
1 x Shtojcë Kibbe
1 x Lëviz
1 x Teh preres
1 x përshtatës
1 x Manual anglishtGrirese Mishi nga ShikoCmimin


Grirese Mishi Profesionale nga ShikoCMimin.al

Brand
Sokany
EAN
SK-088
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Sokany
Modeli
SK-088
Lloji
Grirese Mishi Profesionale
Materiali
Celik Inox
Fuqia
3200w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni