Grirese Mishi | Haeger HG-3396

RM-HG-3396
Na kontaktoni për një çmim
Në gjëndje
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandHaeger MarkaHaeger

Grirese Mishi | Haeger HG-3396

Grirese mishi Haeger Elektrik HG-3396 1200W

Grirsja e mishit është padyshim paisja që nuk duhet ti mungoj në asnjë mënyrë kuzhinës suaj.Fuqia e lartë e motorrit të saj bën që grirja e mishit të jet një process që zgjat fare pak,kurseni kohë dhe përgatisni recetat tuaja të preferuara me mish të freskët.

Karakteristikat:

 • Marka:Haeger
 • Lloji i modelit:HG-3396
 • I lehtë për t'u çmontuar dhe larë
 • Fuqia: 1200 W
 • Kapaciteti: 2.5 kg mish të grirë në minutë
 • Materiali i trupit: Alumini
 • Materiali i thikës: çelik inox
Brand
Craftenwood
EAN
HG-3396
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Haeger
Modeli
HG-3396
Lloji
Grirese Mishi
Materiali
Celik Inox
Fuqia
1200w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni