Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio

LQ-2504
6,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaSovio

Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio

 • E shkëlqyeshme për patate të skuqura tradicionale 
 • Gjenerata e fundit Modeli i ri i Fryerës elektrike me ajër ju lejon të shijoni ushqimet ose ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara nga zhytja e ushqimit në vaj
 • Teknologjia e fuqishme e skuqjes me ajër me sistem të shpejtë të qarkullimit të ajrit të nxehtë i jep ushqimit tuaj një fund të skuqur krokant
 • Performanca e shpejtë e gatimit dhe koha shumë e shkurtër e ngrohjes paraprake ju mundëson të përgatisni një vakt për të gjithë familjen në kohë rekord!
 • Skuqini me shpejtësi dhe saktësi për rezultate perfekte me më pak yndyrë.
 • Kohëmatësi 30 minuta me fikje automatike dhe sinjal gatishmërie ju jep një skuqje perfekte çdo herë!
 • Shijoni ushqime të shijshme të skuqura pa përdorimin e yndyrave dhe vajrave të pashëndetshëm
Brand
All Brands
Color
Black
EAN
LQ-2504
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Sovio
Modeli
LQ-2504
Lloji
Friteze me Ajer
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
1.5L
Fuqia
1500w
Tensioni
220-240v
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni