Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker

SF-3540
3,300 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker 

 • Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI)
 • Përfshin dy gota porcelani
 • Ndezja/fikja me tregues drite
 • Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet
 • Këmbë që nuk rrëshqasin
 • Përfshin lugë plastike kafeje
 • AC220-240V 50/60Hz 450W

Ekspres Kafeje :

Përgatit të gjitha llojet e kafeve duke përfshirë ekspres, kafe latte dhe kapuçino. 

Përgatitja e kafesë përmban një pompë automatike të presionit të avullit prej 15 bar dhe një depozite uji transparent të lëvizshëm prej 1.6L.

Rezervuari i ngrohtë në pjesën e sipërme të saj e mban kafen tuaj të nxehtë kur jeni duke përgatitur më shumë se vetëm disa filxhanë për mysafirët ose miqtë tuaj. 

Ekspres Kafeje per Shtepi Sonifer

Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi.Brand
Homania
EAN
Sf-3540
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni