Ekspres Kafeje Crema Coffe

Crema-001
12,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje

Ekspres Kafeje Cerma Coffe 

BrandAll Brands MarkaCrema Coffe

Ekspres Kafeje Crema Coffe

Ekspres kafeje ideal per perdorime te ndryshme si per zyra ose ambiente pune .

Ekspres Kafeje per Shtepi Crema

Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi.

Karakteristikat :

 • Marka: Crema Coffe
 • Lloji : Ekspres per kafe
 • Fuqia: 1200W
 • Tensioni: 220- 240V   50Hz
 • Presioni i daljes: 15 bar
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.5L
 • Paneli i kontrollit: Analog
 • Materiali: Çelik inox
 • Filter: tek,dopio
 • Lloji i kafesë: Kafe e bluar /Kapuçino
 • Ngjyra: Argjend
 • Dimensionet: 28.8 x 24.4 x 27.1 cm
 • Pesha: 5.5 Kg


Ekspres Kafeje ne shitje kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Brand
All Brands
EAN
Sc1-Crema
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Crema Coffe
Modeli
Crema Coffe
Lloji
Ekspres Kafeje
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
1.5L
Fuqia
1200w
Tensioni
220v
Permasat
Permasat (W x H x D)
28.8 x 24.4 x 27.1 cm
Pesha
5.5kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni