Nutribullet 600w 12Pjese

02
8,900 L
5,900 L
Ju kurseni: 3,000 L
Në gjëndje
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

NutriBullet :

 Produkti origjinal më i  shitur dhe i dashur për miliona njerëz në mbarë  botën.

BrandNutribullet MarkaNutribullet

Blender Nutribullet

- NutriBullet origjinal më i  shitur dhe ie dashur për miliona njerëz në mbarë  botën.

Grirësi i fuqishëm dhe shumë ushqyes.

- Teknologjia e fuqishme motorike prej 600w e Nutribullet krijon smothie të shijshme duke grirë  në të njënjtën kohë, fruta dhe arra për nxjerrjen e maksimale të ushqimit.

Nutribullet 600w me 12 pjese (Pcs)

- Hapi juaj të parë drejt një shëndet të mirë

- Seti prej 12 pjesëve përbërëse : baza e fuqisë me çift rrotullues të lartë, tehun nxjerrjen, kupën e gjatë (680ml), nutricionistin e xhepit dhe udhëzimet e shpejtë të fillimit me receta.


Nutribullet perdorimi :

- I shpejt dhe  lehtë për ta përdorur dhe shumë i thjesht për ta pastruar

- Thjesht shpëlajeni nën ujë të ngrohtë.

- I shkëlqyeshm për mëngjesin e freskët dhe shëndetin e mirë për mëngjesin tuaj dhe ushqimin me vlera të plota gjatë gjithë ditës.

Nutribullet ne shitje kudo ne Shqiperi

Shikocmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.

Brand
Homania
Color
Black
Size
Medium
EAN
8570190066282
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Nutribullet
Modeli
NBR-1201
Lloji
Blender
Materiali
Polycarbonate
Kapaciteti
0.68L
Fuqia
600w
Tensioni
120v
Permasat
Permasat (W x H x D)
‎25.7 x 14.6 x 34.5 cm
Pesha
1.9kg
Find similar
5 out of 5
Vlerësime: 3
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Anonim
Komento
Faleminderit
Anonim
Administrator reply
Ju faleminderit ,
Guest111
Komento
Produkt super
Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni