Blender Kenwood

KW-8304
4,300 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandKenwood MarkaKenwood

Blender Kenwood

Blender Kenwood Model KW-8304

Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra .
Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë
Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat.
Funksioni i shtypjes së akullit, sistemi i mbylljes së sigurisë, këmbët gome.

Blender Kenwood ne shitje nga ShikoCmimin.al

Blender Kenwood ne shitje ne te gjithe Shqiperine nga ShikoCmimin.al.

Transport te shpejt dhe te sigurt!

Brand
Craftenwood
Size
Medium
EAN
KW-8304
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Kenwood
Modeli
KW-8304
Lloji
Blender
Materiali
Xham+celik
Kapaciteti
1.5L
Fuqia
1000w
Tensioni
220v
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni