​Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4

HB-748-4
2,900 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore 

Blender Dore Sokany 4 in 1 :

 1. Blender
 2. Copetues Ushqimi
 3. Rrahese
 4. Grirese
BrandSokany MarkaSokany

Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4 

Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4 produkt  efikas dhe i fuqishëm, sillni komoditet në jetën tuaj. Blenderi është i pajisur me një motor të fuqishem prej 700w . E pajisur me teh çelik inox.

Blender Dore 4 ne 1

I përkryer për përzierjen, rrahjen, copëtimin, përzierjen e ushqimit ose frutave . Seti i blenderit të dorës vjen me një dorezë motori, një koke copetuese, një rrahëse, një gote  matëse, një ene bluarjeje me teh dhe një kapak. Ky është një blender shumëfunksional për përdorim profesional ose shtëpiak. Doreza e motorit mund të lidhet me secilën prej bashkëngjitjeve dhe ka cilësime të shpejtësisë maksimale dhe të rregullueshme për kërkesat tuaja të ndryshme për përzierje. Motori që fuqizon blenderin, koken copetuese dhe grirësin është në dorezën e formës ergonomike, e cila është e rehatshme për t'u mbajtur dhe e lehtë për t'u kontrolluar.

Karakteristika :

 • Pesha e paketimit në kg: 1.454 kilogramë
 • Modeli: SK-748-4
 • Marka: SOKANY
 • Lloji : Blender/Copetues /Rrahes/Grires
 • Fuqia: 700 watts
 • Lloji: Blender dore
 • Materiali: Çelik inox


Brand
Sokany
Color
Black
EAN
hb 748-4
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Sokany
Modeli
hb 748-4
Lloji
Blender Dore Multifunksional 4in1
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
700ml
Fuqia
700w
Tensioni
240v
Permasat
Pesha
1.5kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni