Set Gaming Timon dhe Pedale per Xbox 360 Ps2 Ps3 Kompjuter PC

6945918302133
9,690 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Set Gaming Timon dhe Pedale për Xbox 360, PS2, PS3, Kompjuter PC:

 1. Dizajn Realist me Rrotullim 180 Gradë:
  • Dizajni realist e lejon përdoruesin të drejtojë makinën në mënyrë të ngjashme me një makinë të vërtetë. Rrotullimi 180 gradë e bën atë shumë të përshtatshëm për përvojën e lojërave me makinë.
 2. Reagime të Dridhjeve dhe Pedale me Susta:
  • Pedalat me susta dhe reagimet ndaj dridhjeve e bëjnë përvojën e lojës shumë realiste, duke e bërë përdorimin e timonit një eksperiencë immersive.
 3. Kontroll dhe Butona të Përshtatshëm për XB 360/PS2/PS3:
  • Të gjitha kontrollet dhe butonat e tastierës së lojërave janë integruar në timonin e garës. Kjo e bën atë të përshtatshëm për përdorim me Xbox 360, PS2, PS3 dhe kompjuter.
 4. Funksione Manuale të Frenimit dhe Ndërrimit të Marsheve:
  • Ofron funksione manuale të frenimit dhe ndërrimit të marsheve, duke e bërë përdorimin e timonit më të përshtatshëm dhe realist.
 5. E Përshtatshme për PS2, PS3 dhe Kompjuter:
  • Mund të përdoret me konsola si PS2 dhe PS3, si dhe me kompjuter, duke e bërë një zgjedhje të përshtatshme për lojtarët që duan një përvojë të plotë loje.
 6. Material ABS:
  • Ndërtuar me material ABS, i cili është i durueshëm dhe i përshtatshëm për përdorim të gjatë.
 7. Përmasat: 28,5 x 27 x 25,5 cm:
  • Me përmasat e tij, ofron një strukturë kompakte dhe e përshtatshme për vendosjen në ambientin e lojërave.
 8. Instalim i Thjeshtë:
  • Vendosni fishën USB të pedaleve në timon dhe fishën përkatëse të timonit në Playstation ose në PC. Në varësi të lojës, mund të ndryshoni komandat sipas preferencës në menunë e lojës.

Paketa Përfshin:

 • 1x Timon lojrash.
 • 1x Pedale.

Ky set gaming timon dhe pedale ofron një përvojë të ngjashme me drejtimin e një makine reale, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për lojtarët që duan një përvojë të përshtatshme dhe realiste në lojërat e tyre të preferuara.Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Set Gaming Timon dhe Pedale per Xbox 360 Ps2 Ps3 Kompjuter PC
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni