Rubinet per Lavaman 360°

Z033047
1,800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Rubinet Lavamani 360°

Karakteristikat:

 • Ndërtuar nga material çeliku.
 • Përbëhet nga tre nyje që mund të rrotullohen 360°.
 • Ka dy modalitete për daljen e ujit.
 • Instalohet lehtësisht.
 • Gjatësia maksimale: 35 cm.
 • Gjatësia e tubave: 60 cm.

Paketimi përmban:

 1. Rubinetin.
 2. Dy tuba për ujin e ftohtë dhe të ngrohtë
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Rubinet Lavamani
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni