Relax per Beba

074451071308
6,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Relax per Beba

Karakteristikat:

 • Mund të paloset që të ruhet në raft ose të merret me vete kudo.
 • Nuk irriton lëkurën e bebes dhe nuk shkakton sëmundje të tjera.
 • Përmasat: 57 x 77 x 57 cm.
 • Montohet dhe pastrohet lehtësisht.
 • Është i pajisur me rrip për mbrojtjen e bebes që të mos rrëzohet nga lëkundësja.
 • Pesha maksimale e rekomanduar: 9 kg.
 • Rekomandohet për fëmijë më të vegjël se 1 vjec.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Relax per Beba
Kapaciteti
9kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni