Relax per Bebe

A113662
2,500 L
Ne Stok
Blu
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Relax per Bebe

Karakteristikat:

 • Ndihmon për të vënë beben në gjumë ose për ta qetësuar atë.
 • Komforte me bebet dhe nuk irriton lëkurën e tyre.
 • Rekomandohet për fëmijë nga 0-6 muaj.
 • Pesha maksimale e rekomanduar 5-6 kg.
 • Pesha e lëkundëses: 1 kg.
 • Përmasat: 50 x 40 x 59 cm.
Brand
All Brands
Color
Blu
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni