Relax per Bebe Elektronik me Muzik

074451603783
11,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Relax per Bebe Elektronik me Muzik

Karakteristikat:

 • E përshatshme për fëmijë të grupmoshës 0 deri në 10 muajsh.
 • Pesha maksimale e rekomanduar: 11 kg.
 • Është lehtësisht e montueshme dhe mund të paloset për të kursyer hapësirë.
 • Ka muzikë të integruar.
 • Nuk shkakton skuqje ose irritime lëkure tek fëmijët.
 • Përmasat: 65 x 60 x 60 cm.
 • Ka tre modalitete të ndryshme për kohën: 30, 45 dhe 60 minuta.
 • E pajisur me rrip sigurimi për të mbrojtur fëmijën që të mos rrëzohet.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Relax per Bebe
Lloji
Elektronik
Tensioni
Bateri
Permasat
Permasat (W x H x D)
65 x 60 x 60 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni