Rafte Organizues Plastik 32L

N020954
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Plastik 32l Kepucesh ose Rrobash

Karakteristikat:

 • Lehtësisht i montueshëm dhe i transportueshëm. 
 • Ndërtuar me material rezistent ABS + PC. 
 • Rafti mundëson organizimin e sendeve tuaja personale apo gjërave në kuzhinë. 
 • Rafti është i pajisur me kapse dhe me rrota në pjesën e poshtme, për lehtësi transportimi. 
 • Përmasat: 27 x 45 x 28cm.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Raft Plastik 32L
Materiali
Plastike ABS
Kapaciteti
32L
Permasat
Permasat (W x H x D)
45 x27 x 28
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni