Raft Tualeti

J226320328
1,290 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Tualeti 

Karakteristikat:

 • Ndërtuar me material rezistent plastike abs.
 • Ngjitet në mur me anë të ngjitëseve pvc.
 • Mund të paloset për të kursyer hapësirë.
 • Ka vrima kulluese për të mos mbledhur ujë dhe baktere.
 • Suporton peshë maskimale deri në 10 kg.
 • Përmasat: 34 x 11 x 8 


Brand
ShikoCmimin Aksesor
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raft Tualeti
Lloji
Multifunksional
Materiali
Plastike Abs
Permasat
Permasat (W x H x D)
34 x 11 x 8 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni