Raft Organizues per Sende per Bebe

C684127
9,800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft për mbajtjen e aksesorëve për bebe.

Karakteristikat:

 • Ndihmon për rregullimin dhe sistemimin e aksesorëve të bebeve.
 • Montohet lehtësisht në çdo ambjent.
 • I pajisur me rrota për lehtësi në lëvizje.
 • Përbëhet nga 3 sirtarë për të ruajtur rrobat e bebes, një hapësirë boshe në fund për ruajtjen e sendeve të tjera.
 • Ndërtuar me material plastik rezistent.
 • Është kompakte dhe nuk zë hapësirë.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Raft Organizues
Materiali
Plastike ABS
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni